Avatud on 7 rajaga talvine  Tehvandi  Disc Golf´i Park.  Park on kohati veel porine ja autode parkimiseks saab kasutada nii staadioni suurparklat kui Tartu Maratoni raja ääres võrkaiaga piiratud parklat.
Pargi kasutajatel palume järgida Pargi kasutuskorda ning arvestada pargi territooriumil paiknevate tähistatud jooksuradadega ja seal treenijatega.
Disc Golf ketaste laenutus koos skoorikaartidega Tehvandi staadioni hoones.
Suvine 18 rajaga Tehvandi Disc Golf´i park avatakse (paigaldatakse suvise raja korvid) ilmaolude paranemisel mai kuus. Info avamisest www.tehvandi.ee

Tehvandi staadioni hoone on avatud iga päev kell 11.00-17.00. Staadioni hoones on avatud K-P  ka Otepää Talispordimuuseum. Staadioni hoones paikneb ka konverentsikeskus ning staadioni sissepääsutee ääres paikneb ka Eesti Suusasangarite park.
Staadioni hoones ootab staadioni kohvik külastajaid tavapäraselt iga päev kell 11.00-17.00. Kohvikus jätkuvalt soodus päevamenüü kell 12.00-14.00.

Tehvandi staadion (kergejõustiku- ja jalgpalliväljak), sportmängude väljak,  lasketiirud, lasketiiru staadion, rullsuusarajad, K90 hüppemägi ja hüppemäe vaatetorn on jätkuvalt suletud ning nende avamisest suviseks kasutuseks anname teada kodulehel www.tehvandi.ee
Staadioni kergejõustikuväljakud planeerime avada kasutuseks 26.04 ja jalgpalliväljaku 9.05.

Tehvandi Spordikeskuse territooriumil ja radadel on keelatud liigelda mootorsõidukiga või mopeediga või ATV-ga väljaspool selleks ettenähtud teid. Tehvandi territooriumi parklad on mõeldud ainult keskuse kasutajatele autode parkimiseks.  Tehvandi spordiradadel on keelatud jalutada koduloomi.

Ilusaid puhkuse ja spordielamusi kevadel Tehvandi Spordikeskuses!