Seoses jalgratturite treeninguga suusarollerirajal on rollerirada suletud pühapäeval, 23.mai 2021 kell 9:00- 16:00. Ajutiselt on katkestustega liiklus ka Tehvandi sissesõiduteel. Palume jälgida korraldajate märguandeid.

Suletud on ka staadioni lasketiir. Vajadusel võimalik kasutada vana lasketiiru.

 

Vabariigi Valitsuse korraldusega on siseruumides sporditegemine lubatud kuni 25% täituvusega ja 2+2 reeglist kinni pidades, välitingimustes spordi tegemine kuni 25 liikmelistele gruppidele ja erinevad grupid kokku puutuda ei tohi.

Jõusaal – on avatud kõigile eelbroneerimise alusel Tehvandi hotelli administraatori juures. Korraga lubatakse jõusaali kuni 5 inimest + treener/juhendaja. Järgida tuleb 2+2 reeglit ja kasutada desinfitseerimisvahendeid soovitavalt enne ja pärast harjutuste sooritamist. Seadmed palume vabastada raskustest peale treeningut, sest järgmised ei pruugi jõuda neid eemaldada.

Suvised rajatised – Kuna radade piirkonnas on käimas metsatööd, siis palume olla ettevaatlikud ja ohutuse huvides tööde piirkonda mitte siseneda . Radade tähistused paigaldatakse peale raietööde lõppu. Asfaltkattega suusarollerirada on pühitud ja hooldus vajaduspõhine. Kergejõustikustaadion, lasketiir ja jalgpalliväljak on avatud.

Disc-golf park –Tehvandi Disc-golfpark korvid on paigaldatud ja mängida võimalik. Seoses rajal osaliselt toimuvate metsatöödega palume olla ettevaatlikud ja tähelepanelikud. Tööde ajal võivad osad rajad olla ajutiselt suletud. Radade tähistus paigaldatakse pärast raietööde lõppu.

Kohtumiseni Tehvandi Spordikeskuses -  Eesti Talvekeskuses nr.1!