Jõusaali kasutus – Jätkuvalt eelbroneerimise alusel Tehvandi hotelli administraatori juures. Korraga ei lubata jõusaali üle 10 inimese + juhendaja. Spordiklubide gruppide poolt registreeritud aegadel erakliendid jõusaali kasutada ei saa.

Suusarada –  pikkusega 2,5 km on nüüd ringina sõidetav (kahesuunalisi lõike enam ei ole). Rada algab laskesuusastaadionilt ja kulgeb lasketiiru kaitseseina tagant Kunimäe tõusu kaudu Hobuseraua tõusu otsa ja tagasi üle suure staadioni. Teise variandina saab sõita sprindiraja tõusuga (ringi pikkus jääb samaks aga on järsema tõusunurgaga ). Rada on vahelduva reljeefiga ja sobilik harrastussportlase tasemega suusatajatele. Sõita saab nii klassika- kui vabatehnikas. Rada on valgustatud igapäevaselt kella 21 -ni. Murdmaasuusatajatel palume staadionil lasketiiru laskejoone poolset osa mitte läbida. Rada hooldatakse igapäevaselt.

Loodusliku lumega rajalõigud – Vana lasketiiru ring,  (Tartu maratoni raja algusosa) vana lasketiiruni ja tagasi on algusosas kaetud tehislumega, ülejäänud ring loodusliku lumega. Jätkame sinna lumetootmist sobivate külmakraadide taastumisel. Põhjad on alla sõidetud ka teistel rajalõikudel mis ei kattu 2,5 km ringiga ja matkarajal. Ettevaatust! - loodusliku lumega rajalõikudel on kohati mullaseid ja heinaseid kohti. Tartu maratoni raja algusosa on valgustatud kella 21:00 – ni.

Lemmikloomadega suusarajal liikumine on keelatud ja ohtlik nii loomale kui teistele harrastajatele.

Disc-golf park – Seoses suusaraja pikenemisega on avatud rajad 1 – 8 . Korvid 9 – 18 on eemaldatud. Palume suusarajal mitte kõndida.

 

Piirangud suusaraja kasutamisel nädalavahetuseks 16 - 17.01.2021

Seoses Eesti Meistrivõistlustega murdmaasuusatamises on laupäeval 16.01 ja pühapäeval 17.01 tehislumest 2,5 km rada ja staadioni lasketiir tavakasutajatele suletud kella  8:00 – 14:00.

Võimalik on suusatada loodusliku lumega vana lasketiiru ringil, mis algab laskesuusastaadioni otsast, Tartu maratoni raja algusest.  

 

Rajatistel järgime kõiki Vabariigi Valitsuse poolt kehtestatud piiranguid viiruse leviku tõkestamise kohta!

 

Kohtumiseni Tehvandi Spordikeskuses -  Eesti Talvekeskuses nr.1!