Seoses 49. Tartu suusamaratoni stardi ülesehituse ja läbiviimisega on võistlusrajad, suusastaadion ja staadioni lasketiir osaliselt suletud järgnevalt:

  • Alates neljapäevast 16.02 kuni pühapäeval 19.02 kella 11:00-ni on suletud staadioni lasketiir. Avatud on Ansomäe lasketiir (v.a pühapäeva hommikul kuni Tartu suusamaratoni stardi läbiviimiseni – orienteeruvalt kella 10:00-ni)
  • Alates laupäeva 18.02 õhtust kuni pühapäeva 19.02 Tartu suusamaratoni stardi läbiviimiseni on suletud staadionilt läbisõit
  • Tehvandi parklad on avatud pühapäeval 19.02 ainult Tartu maratonist osavõtjatele. Parkimist korraldavad Klubi Tartu Maraton reguleerijad.

Suusarajad – Avatud on kuni 3,3 km kunstlumepõhjaga võistlusrajad. Võistlusrajad on väga heas korras sõitmiseks vaba- ja klassikatehnikas.

Osaliselt looduslikul lumel vana lasketiiru poole ja tagasi kulgev 2,5 km pikkune suusarada ja matkarada on õhema lumekihiga, mida hooldame vastavalt ilmaoludele, et rada kestaks võimalikult kaua. Sõita saab vaba- ja klassikatehnikas.

Vana lasketiiru poolne ring ja võistlusrajad on valgustatud:

·       esmaspäevast – neljapäevani kella 20:00-ni;

·       reede ja laupäev kella 21:00-ni;

·       pühapäeval valgustus ei tööta.

Suusaradasid hooldatakse igapäevaselt vastavalt ilmaoludele ja võimalikkusele.

Tehvandi lasketiir – Staadioni lasketiir on suletud  seoses 49. Tartu suusamaratoni stardi korraldamisega alates 16.02 kuni kella 10:00-st kuni pühapäeval stardi läbiviimiseni, orienteeruvalt 12:00-ni.

Disc-golf park – Tehvandi Disc golf park talvine rada on avatud. Rada algab Tehvandi hotelli juurest ja kulgeb Otepää linnamäe poolses osas ning lõpeb samuti Tehvandi hotelli juures. Talvises pargis on 9 rada. Suvise raja korvid on teisaldatud ja rada suletud.

Jõusaal – on avatud kõigile eelbroneerimise alusel Tehvandi hotelli administraatori juures. Eelisjärjekorras saavad jõusaali kasutada Tehvandi hotelli kliendid. Korraga lubatakse jõusaali kuni 20 inimest. Seadmed palume vabastada raskustest peale treeningut, sest järgmised ei pruugi jõuda neid eemaldada.

Kohtumiseni Tehvandi Spordikeskuses -  Eesti Talvekeskuses nr.1!